Průvodce a rádce na cestě
k vašemu velkému dni.

rady a tipy • plánovač • kontakty

Yes & Yes svatební agentura.

momenty, které se neopakují
Yes and Yes Svatební salon

V životě nás všech je nespočet významných momentů, událostí, příležitostí, které se neopakují. Některé sdílíme s rodinou, jiné s přáteli, kolegy nebo třeba s úplně cizími lidmi, kteří jsou náhodou zrovna kolem nás. Všechny tyto momenty by měl každý prožívat naplno celým svým srdcem. My jsme vložily naše srdce do pořádání svateb a nějak jsme časem zjistily, že bychom chtěly víc. Víc životních příběhů a nových zážitků, které s vámi můžeme sdílet. A proto jsme tady! Abychom vám pomohly udělat i jiné významné momenty vašeho života. Krásné, vkusné, bezstarostné, neotřelé, zábavné a především neopakovatelné.

NÁŠ TEAM
Jaká část oslavy je Tvá nejoblíbenější?
Veronika
Veronika

Z oslavy nejvíce miluju rozbalování dárků! Ráda dárky vymýšlím, kupuju, balím i rozbaluju. Miluju ten pocit překvapení, radosti a dojetí. Ten pocit, že jsem na správným místě, se správnými lidmi a oslavujeme nový život, o rok víc, významnou událost nebo třeba jen to, že jsme spolu!

Michaela
Michaela

Pokud je oslava plánovaná jako překvapení, tak rozhodně ten výraz nic netušícího oslavence, když vejde do vyzdobené místnosti plné nejbližších přátel a rodiny. Je to chvíle, kdy tomu prostě šéfují spontánní emoce a to mě baví! No a pak samozřejmě krájení dortu…

Renata
Renata

Moment překvapení, skleničku/ky vína, dávání/dostávání dárků, ochutnání dortu, když všichni tančí, jako by se nikdo nedíval – i já, ten pocit štěstí, že mám kolem sebe “TY” své a to, že máme zase důvod se vidět. Proč si musím vybrat jen jednu část? Miluju oslavy!

Tereza
Tereza

Je to ta chvíle, kdy je oslava v plném proudu. Kdy se všichni baví, usmívají, tančí, objímají své přátele, které zas tak rádi vidí, když hudba hraje nahlas jako nikdy a vy si v tom šrumci jen tak sám pro sebe uvědomíte, jak jste zatraceně šťastní a vděční, že tohle všechno žijete!

Služby

Vizáž

Chystáte se na nějakou významnou událost a chcete zazářit? Naše Renča se o to postará.

STYLING LÍČENÍ
ÚČES

 

Grafika

Chcete dotáhnout Vaší oslavu či jinou událost do posledního detailu? Naše Terezka pro Vás připraví veškeré grafické tiskoviny tak, aby Vám seděly na míru.

POZVÁNKY DĚKOVNÉ KARTIČKY
NEWSLETTERY DOPLŇKOVÉ MATERIÁLY
LOGO UDÁLOSTI

 

Baby showery

Oslavte stylově narození miminka nebo překvapte budoucí maminku! Pomůžeme Vám připravit oslavu tohoto krásného momentu tak, aby Vám nic nechybělo.

DEKORACE KOORDINACE
GRAFIKA VIZÁŽ
DODAVATELÉ SWEET BAR
 CATERING KVĚTINY
 DÁRKY DĚTSKÝ KOUTEK

 

Promo akce

Plánujete nějakou významnou událost? Křest nové knihy? Natočení videoklipu? Otevření kavárny či jiného prostoru? Pomůžeme Vám nadesignovat Vaši příležitost tak, aby jste vystoupili z řady.

DEKORACE GRAFIKA
KOORDINACE DODAVATELÉ
STYLING A VIZÁŽ

 

Oslavy

Důvod k oslavě se vždycky najde a my chceme být u toho! Rády se s Vámi pustíme do přípravy narozeninové oslavy či jakéhokoli výročí.

DEKORACE GRAFIKA
KOORDINACE DODAVATELÉ
STYLING A VIZÁŽ SWEETBAR
 DÁRKY

 

Večírky

Chcete, aby se jinak nudné firemní večírky staly nezapomenutelnými? Pomůžeme jim dát styl i téma. A nezapomeňte, že little party never killed nobody!

DEKORACE GRAFIKA
KOORDINACE DODAVATELÉ
STYLING A VIZÁŽ SWEET BAR

 

ZPĚT NA SLUŽBY
Yes and Yes Svatební salon Yes and Yes Svatební salon Yes and Yes Svatební salon

Ceník

Galerie

Místa

Yes and Yes Svatební salon

Kontakt

Rády si s vámi popovídáme o všem, co vás zajímá, ať už jde o nás, naše služby či případnou spolupráci. Napište nám.