Yes & Yes svatební agentura.

S láskou pro lásku
Yes and Yes Svatební salon

Svatební studio YES & YES vzniklo jako myšlenka na papíře už před mnoha lety a je tedy téměř stejně stará jako naše přátelství, které trvá od dětství. Známe jedna druhou, ale ani přesto se nedokážeme shodnout na nejoblíbenější barvě rtěnky, hudební skupině nebo na představě o dokonalé dovolené…Ano, každá jsme jiná a každá máme odlišný pohled na svět, ale spojuje nás společná víra. Víra v to, že každý by se měl věnovat v životě tomu, co ho naplňuje a činí ho šťastným. To je přesně ten důvod, proč tu jsme a proč jsme se rozhodly zhmotnit náš tehdy dětský sen o společném studiu, díky kterému budeme moci i Vaše ideály přeměnit v nezapomenutelné životní momenty…

NÁŠ TEAM
Co pro Tebe znamená svatba?
Veronika
Veronika

Vlastně ani nevím, co pro mě znamená svatba jako taková. Nevím, jak bych chtěla, aby vypadala, kde by měla být a kdo by tam měl být. Nevím, jaké budou dekorace, ani kytky. Vždyť já ani nemám nástěnku na Pinterestu:) Ale jedno vím jistě, důležitější než svatba samotná, je pro mě ten moment rozhodnutí… To, když se dva rozhodnou jít ruku v ruce stejnou cestou, přijmou své zlozvyky a rozšíří svou rodinu o rodinu toho druhého. To, když se každé ráno probudí a ví, kam patří, a že tam chtějí patřit do konce života! A o tom to celé je!

Michaela
Michaela

Láska a vztah je, pokud má vydržet, něco jako celoživotní klikatá cesta. Myslím, že na té cestě jsou jiné a důležitější milníky než svatba, ale to rozhodně pro mě neubírá na jejím významu a kráse. Nejdůležitější je ale to, že s někým sdílíte svůj život naplno, jeden druhého děláte lepším a nepřestanete být každý zvlášť sám sebou. Pro mě je svatební den ideálně krásný den, který chci strávit s těmi nejmilejšími a sdílet s nimi lásku a štěstí.

Renata
Renata

Pro mě je hrozně těžké přenést myšlenky na papír tak, aby to dávalo smysl. Ale možná je to právě o tom, láska nemusí dávat smysl, prostě se to děje a ty víš, že je to “TO” ono. Láska je pusa na dobrou noc, na dobré ráno, na přivítanou, na rozloučenou. Láska je přenechání větší porce šlehačky, spaní na té horší straně postele. Zkrátka láska je, když … určitě si každý z nás doplní. A svatba? Svatba je den. Jen jeden malý den, ve kterém uděláte velký krok. Krok dopředu, ruku v ruce s ním, s ní. Potvrzení. Rozhodnutí. Den, kdy jste jen VY DVA. Den, kdy si víc než kdy jindy přejete a slibujete, že “TO” bude na pořád!

Tereza
Tereza

Asi tuto myšlenku neumím formovat svými vlastními slovy, a tak použiji to, co mi uvízlo v paměti z povídání jednoho skvělého muže. A to, že láska, svatba a vlastně i celé manželství je jako práce…. že možná hned nenajdu tu pravou, ale v okamžiku, kdy se přede mnou objeví, poznám to. Bude to taková práce, která mě bude bavit, a na kterou se budu těšit. Díky které budu lepším člověkem, a když náhodou budu mít někde mezery, nebude pro mě překážkou se něčemu přiučit. Bude to práce, ve které budu mít pocit, že to, co dělám, má nějaký smysl. #lovemyjob

Svatby

Zásnuby

Zásnuby. Ten první, nejdůležitější a možná ten nejtěžší krok ze všeho, když víte, že je to TA pravá. Přáli byste si něco originálního, jedinečného a nezapomenutelného, ale nejste příliš kreativní nebo zkrátka nemáte dostatek času na přípravu? Pomůžeme Vám, aby Vám řekla YES!

 

DEKORACE MÍSTO
ZÁSNUBNÍ PRSTEN ZÁSNUBNÍ FOCENÍ
CATERING KVĚTINY

Koordinace

A je to tady…Chcete, aby svatba dopadla nad Vaše očekávání? Chcete, aby byl tento den bezstarostný pro Vás i Vaše blízké? Zajistíme, aby tomu tak opravdu bylo.

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM PÉČE O NOVOMANŽELE
DOHLED NAD DODAVATELI ZASEDACÍ POŘÁDEK
PÉČE O HOSTY ORGANIZACE OBŘADU
ZÁBAVA NA SVATBĚ ASISTENCE BĚHEM CELÉHO DNE

Tajná svatba

Každá tajná svatba je úplně jiná…Pomůžeme Vám ji utajit a překvapit toho, koho si budete přát…

 

MÍSTO OBŘADU

HOSTINA

ADMINISTRATIVA

SVATEBNÍ ŠATY

SVATEBNÍ OBLEK

DEKORACE

FOTOGRAF

VÝBĚR KVĚTIN

SNUBNÍ PRSTENY

KOORDINACE SVATBY

HUDEBNÍ DOPROVOD

SVATEBNÍ CESTA

Rozlučková party

„WAU“ jedno ze slov, které si určitě budete přát slyšet od nevěsty/ženicha, kterým budete pořádat rozlučku se svobodou. Není to jen jedna z dalších párty, je to právě TA párty, která by se měla vrýt do pamětí všem zúčastněných.

 

ORGANIZACE PROGRAM
MÍSTO CATERING
DEKORACE FOTOGRAF

Svatba na klíč

Chcete si prostě říct „YES“ bez starostí se zařizováním svatby? Není problém! Vše vymyslíme, zařídíme, poradíme…Vždy vytvoříme více variant a Vy si pouze vyberete tu svou. Nikdy organizace svatby nebyla snadnější.

 

TERMÍN A MÍSTO OBŘADU PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ
HOSTINA KOORDINACE SVATBY
ADMINISTRATIVA HUDEBNÍ DOPROVOD
SVATEBNÍ OZNÁMENÍ DEKORACE
VÝBĚR KVĚTIN SNUBNÍ PRSTENY
FOTOGRAF SVATEBNÍ CESTA
SVATEBNÍ ŠATY SVATEBNÍ OBLEK

Styl a dekorace

Podle Vašich představ a přání pro Vás vymyslíme a zrealizujeme takový koncept, který nejlépe vystihne Vaší osobitost a styl. Hosté, kteří přijdou oslavit Váš svatební den nebudou na pochybách, že veškeré dění je právě o Vás dvou.

 

KONCEPT STAVBY VÝZDOBA MÍSTA OBŘADU
DOHLED NAD PŘÍPRAVAMI VÝZDOBA HOSTINY
TISKOVINY KVĚTINY
ZPĚT NA SVATBY
Yes and Yes Svatební salon

Ceník

Galerie

Přátelé

Posláním naší agentury je doporučovat nevěstě a ženichovi lidi, kteří jsou pro jejich svatbu nezbytní. Lidi, za kterými si stojíme a můžeme se na ně spolehnout. Budeme se Vám snažit pravidelně představovat ty, kteří svou práci dělají s láskou, odhodláním a stejným přesvědčením jako my.

Spolupracujeme:

Přátelé

V médiích

Asi nemá cenu říkat, jak Kačí alias My Cooking Diary milujeme… prostě moc! A tak jsme byly vážně rády, když nás poprosila o pomoc při křtu její první kuchařky, který probíhal ve Vnitroblocku. Této události se zúčastnili Kaččiny nejbližší a celá atmosféra byla pohodová a uvolněná – jak jinak?! :)

S knihou jsme pracovaly jako se součástí dekorace, a tak byla všude! Stejně jako dobroty od skvělých FlatWhite! Taneční prostor Sector provoněly kytky od Green Decor a náladu doladila naše oblíbená Svíticí písmena… všechno dohromady bylo prostě mňam a mmmmm :)

No a pokud ještě sháníte dárky k Vánocům, je kniha od My Cooking Diary tou správnou volbou!
#měsícskačí

foto: Jsinula

MCD_1930x1000

VÍCE > 

Celý příspěvek
ZPĚT

Jedna z našich posledních svateb tohoto podzimu byla krásná, veselá a upřímná!
Byla plná svíček a světýlek, vonících květin, slunce, dobrého jídla i pití, tance a rodiny!
Byla to prostě svatba přesně podle Katky & Tondy!

dekorace, koordinace, grafika: YES & YES
foto: Julia Victoria
video: LoveFilms
květiny: Květinové Lahůdkářství
dort a sweetbar: Láska na první lžičce
prstýnky: 27Jewelry
místo: Mlýn Davídkov

katarina & tonda_1930x1000

VÍCE >

Celý příspěvek
ZPĚT

Péťa & Ondra. Naše velká srdcovka! Svatba našich dlouholetých přátel proběhla u nás „doma“, na kopci v krásném lesíku u kapličky sv. Vojtěcha pouze v rodinném kruhu a s přáteli… o tom to vlastně celé bylo! Pejta na sebe oblékla šaty ušité na míru od Anželi Mohwaldové. Byly přesně takové, jaké si vysnila! Její družičky se postaraly o make up a vlasy. Jelikož jsou obě profesionálky ve svém oboru, celkový styling vyladily do posledního detailu. O naší Kačence jste už párkrát na našem blogu četli. Na její super práci se můžete podívat zde – Katrin HAIR & MUA.

My jsme se společně podílely nad přípravami před svatbou, i ve svatební den, postaraly se o grafiku, i lehkou výzdobu a pak si užívaly to, že jsme „jen“ hosté. Celou dokonalost podtrhli naši milovaní kluci z Květinového lahůdkářství. Ach! Vidíte tu kytku?<3

A co říct závěrem? Snad jen to, že tento den byl pro někoho prostě jen 30. září,  ale my jsme společně s naší carevnou ukončily jednu dětskou kapitolu a začaly psát tu dospělou a taky krásnou!

dekorace a koncept: YES & YES
foto: Teru Menclová
květiny: Květinové lahůdkářství
sweetbar: Adie dorty
vizáž: Katrin HAIR & MUA

pejta & ondra_1930x1000

Celý příspěvek
ZPĚT

Veru & Jirka. Krásný mladý pár z Brna, který se rozhodl vzít po 10ti letech vztahu. A to ve stylu BOHO v útulném Bořetínském statku. Pro jejich den jsme chystaly pouze dekorace a řešily s nimi koncept svatby. Zbytek svatby si řidili poctiví snoubenci a vše to do sebe nádherně zapadalo! Začínající podzim, déšť, ranní mlha, divoká kytice, teepee, temná vínová, smějící se oči, divoký tanec a láska až za hrob! Děkujeme! <3

dekorace a koncept: YES & YES
foto: Lukáš Korynta
catering: Sweet and Pepper Days
dort: Sladké od Blanky
květiny: Floristika Klára Uhlířová

veru a jirka_1930x1000

VÍCE >

Celý příspěvek
ZPĚT

Gábi a Petra možná znáte jako dvojku z blogu Petr & Gábi foodies a pokud je ještě neznáte tak šup šup na jejich blog http://www.pgfoodies.com/.
Určitě budete rádi za tip, protože jejich recepty jsou k sežrání stejně jako oni dva!

Byla to jedna z našich posledních podzimních svateb, hrozně foukal vítr, bylo sychravo, šedo a vlastně i pršelo. Přesně takové počasí, za které byste se na svou svatbu nemodlili. Ale bylo to přesně takové počasí, jaké si Gábi s Petrem, teda především Gábi, přáli. Drama. Rozfoukaný vlasy. Trochu chaos. Nepravidelnost. Jednoduchost. Rovné linie. Kytky bez květů. Minimum tradic. Šedá. Bílá. Tmavě zelená. Ona a On. Krásní. Sví. A Spolu.

dekorace, grafika, koordinace a vizáž: YES & YES
foto: Eliška Kubíková
květiny: Květinové lahůdkářství
video: Jana Bušková
prstýnky: 27JEWELRY
místo: Dvůr Hoffmeister
šaty: White Day

pg_1930x1000

VÍCE >

Celý příspěvek
ZPĚT

Pamatuji si, když nám poprvé Eliška napsala a chtěla si domluvit schůzku. Popsala nám příběh seznámení, lásky na dálku, střetu dvou odlišných kultur, odloučení, ale lásky přesto tak krásné a silné, že překonala všechny překážky a zkoušky, aby jsme nakonec všichni skončili tady, na jejich přenádherné svatbě.

Svatba Elišky a Luis se konala v pátek na krásném místě v Yard resortu Předboj. Celý styl svatby měl být především čistý a elegantní. Hodné zelené, bílé a zlaté. Nakonec jsme barevnou paletu doplnily o starorůžovou v kombinaci s vínovou. Obřad se konal pod neuvěřitelně krásnou a majestátní vrbou. Hostina se konala v sýpce, které dominovaly dřevěné prvky. Aby jsme vše sladily a dodaly trochu více elegantního stylu, použily jsme hodně bílé látky a zlaté doplňky. Naše Terezka připravila všechny grafické tiskoviny od oznámení, přes jmenovky, harmonogram, nápojový lístek, po spoustu cedulí a popisků.

Eliško a Luisi z celého srdce vám přejeme ať je vaše láska pořád tak silná, veselá a krásná, jako byl celý váš svatební den. Nám bylo opravdu největším potěšením poznat vás a podílet se na vaší svatbě.

dekorace, grafika: YES & YES
foto: Barbora Bistiak
květiny: Květinové lahůdkářství
místo a dort: Yard resort Předboj

eliska a luis_1930x1000

 

VÍCE>

Celý příspěvek
ZPĚT

Otevřela jsem dveře a…pár vteřin jsem podle mě vůbec nebyla schopná pobrat to všechno. Eliška na mě mířila foťákem a smála se od ucha k uchu. Celý salónek byl nádherně nazdobený a v rohu stály VŠECHNY moje milovaný holky!!! Vůbec jsem to nechápala a nebyla jsem ani schopná něco říct. Cítila jsem ten knedlík v krku, jak se mi začínají plnit oči slzami a nemohla jsem se přestat usmívat. Prostě pocit čistého štěstí.

Bylo tam prostě všechno a všechny. Nádherně nazdobený stůl, kde měla každá své místečko, úžasný koutek s dortem a sladkým. Daly si tu práci a nastříkaly asi milion malých zvířátek tak, aby všechno ladilo (to svoje mám doma na památku). Byl tam připraven bar s prosecem a nealko šampaňským, kde jsme si mohly ten náš drink trochu „vytunit“ čerstvým ovocem nebo čokoládou. Dokonce měla celá baby shower svoje vlastní logo. Parádní útulnou atmosféru dodaly svíčky a svítící písmenka. Všude byly naprosto boží květiny od Green Decor Žižkov a já dostala tu největší a nejkrásnější kytku ever! Holky mě prostě znají a tak nic nebylo kýčovité a infantilní…Vybraly moje oblíbené podzimní barvy a to kombinaci tmavě zelné, burgundy a zlaté. Tady je jasný důkaz toho, že cokoliv se dá udělat vkusně a osobitě! Mělo to prostě šmrnc! Byla jsem prostě naprosto dojatá a nevěděla jsem kam se koukat dřív.

dekorace, grafika: YES & YES
foto: Eli K. Photography
květiny: Green Decor Žižkov
místo a sweetbar: SmetanaQ
svítící písmena: https:
Svítící písmena

babyshower_1930x1000

Celý příspěvek
ZPĚT

„Ahoj tady Lukáš od Dary Rolins…“ Když jsem zvedla telefon a zazněla tahle věta, chvilku jsem se zastavila a říkala si, jestli si onen Lukáš nespletl číslo a jestli může chtít někdo z této sféry právě naší pomoc při natáčení videoklipu?! YES! Bylo to tak! Netrvalo dlouho a už jsme se vezly na vlně Duhy.
Úkol zněl jasně. Přeměnit krásný les na obydlí divoženek ve stylu boho. Něco pro nás! Dara nám nechala volnou ruku co se týče ladění barev,  veškerých dekoracích a nápadech. Mohly jsme se vyřádit! A bylo to nejvíc skvělý!

Musíme uznat, že Dara měla kolem sebe samé skvělé lidi, profesionály, na které se může spolehnout. Se všemi jsme si rozumněly a jsme moc vděčné za zkušenost, kterou jsme dostaly. Moc nás bavilo připravit kulisy pro tento příběh a nakoplo nás to k tomu, udávat se i trošku jiným směrem a být tu pro Vás nejen ve svatební den.

dekorace: YES & YES
director, DOP, edit: Adam Pavelka z Chilly Production
producer: Lukáš Laksar
SFX:  Martin Prýca

foto:  Petra Ficová
make – up: Margit Skřenková a Marcela Hanke Hučíková

hair styling: Martin Tyl
květiny: Green Decor Žižkov

 

dara_kolaz_1930x1000

Celý příspěvek
ZPĚT

To, že vám rády pomůžeme se vším okolo vaší oslavy lásky, už víte… ale to, že budeme rády při ruce i u oslavy vašich narozenin či jiných večírcích je novinkou! Můžete se na nás obrátit pro zajištění dekorací a organizace, pozvánek, i komunikaci s dodavateli tak, jak to udělali Míša a Saša Salákovi při oslavě jejich 30. narozenin, kterou jsme společně uspořádali v restauraci SOHO.

koordinace: YES & YES
grafika: Terezka z YES & YES
hudba: Tomáš Klus
foto: Kateřina Nováková Photography/Video 
písmena dekorace: Svítící písmena 
dort: PunkRockCakes

SALAK_kolaz_1930x1000

Na video od Marek Novák – Videohudbou od Tomáš Klus se můžete mrknout tady:

 

Celý příspěvek
ZPĚT

Každá událost je originální a jedinečná.
Vaše přání a požadavky jsou různé, a tudíž i cena za naše služby.
Neváhejte nás však kontaktovat, jsme zde pro Vás.

Celý příspěvek
ZPĚT
Yes and Yes Svatební salon

Kontakt

Praha je město plné krásných míst a lidí. Pojďme se sejít ve Vaší oblíbené kavárně, parku nebo kdekoli, kde Vám je příjemně. Rády si s Vámi popovídáme o všem, co Vás zajímá, ať už jde o nás, naše služby či o případnou spolupráci. První seznamovací a informativní konzultace je zdarma.