Andy & Adam

Neznáme moc lidí, kteří by neznali příběh Harryho Pottera. Neznáme ale vůbec nikoho, kdo by žil tento příběh víc skutečně než Andy s Adamem. Oni dva jsou totiž úplní blázni. Můžeme to takhle napsat, protože víme, že by se neurazili a protože i oni vědí, že to je pravda 😀 Dělají si výlety na místa, která jsou s tímto fantaskním světem spojena, mají tetování, jejichž význam se pojí s tímto příběhem, kupují si tématické dárky, znají filmy i knížky nazpaměť… a všichni to o nich ví.

Přesto někoho překvapilo, když se Andy s Adamem rozhodli pojmout svou svatbu tak, jak můžete vidět. Zazněly klasické protesty proti tomu, že jídlo nebude tradiční, že místo pro obřad ani hostinu nebude obvyklé a že co si prý lidé mají vzít na sebe?

Andy s Adamem se ale nenechali vyvést z míry a těch pár otázek s lehkostí zodpověděli. Rozhodit se nenechali snad ani na chvíli, protože věděli, že pokud by zvolili pro svůj velký den jinou cestu, nebyla by to ta jejich. 

Nedostavěný gotický chrám Panny Marie v Panenském Týnci byl nakonec svědkem toho, jak se všichni hosté smějí, slzí a dojímají se při upřímném obřadu, který provedl Aleš Procházka, který propůjčuje svůj hlas postavě Severuse Snapa. 

Dalších mnoho detailů, ale předvším skvělí lidé se postarali o krásnou atmosféru. A právě správní lidé jsou na závěr všeho tím největším kouzlem, tím nejtajnějším zaklínadlem…

Koordinace a dekorace: YES & YES studio
Mobiliář a inventář: Svatbář
Foto: Eli K. Photography
Video: Kaco Films
Šaty: Petiteé
Oblek: Manemo
Make up: Koki9
Účes: Barbora Bajerová Spell
Prstýnky: Janja Prokic
Květiny: Kveterie
Grafika: Svatbář a Bára z Nikolajky
Sweetbar: Mia Cakes
Catering: Adelli Food
Hudba: Dj Vegy
Lokace obřad: Nedostavěný gotický chrám Panny Marie, Panenský Týnec
Lokace hostina: Opero