Katka & Pepa

Náš společný příběh s Pepou a Katkou se začal psát už víc než před rokem, aniž by o tam Katka zprvu věděla. Pepa za námi totiž na podzim loňského roku přišel na tajňačku s tím, že by chtěl s naší pomocí požádat nicnetušící Katku o ruku. To jsme samozřejmě nemohly odmítnout. Proběhly přípravy i samotný akt žádosti, Katka řekla ano a pak už to byla jízda, která vyvrcholila svatbou těchto dvou lidí, během slunečného dne na konci září.

Pepa je kreativec a Katce neunikne jediný detail. Oba se shodnou v tom, že mají rádi originální pojetí věcí, ve kterém je patrný otisk každého tvůrce. Jsou to vlastnosti, kterých si cení a rádi se jimi obklopují. Jména některých svatebních dodavatelů vypálili na první dobrou, někdy s naší pomocí vybírali tak dlouho, dokud si nebyli jistí, že to bude to pravé. To pravé ořechové pro ně dva. 

Svatba to byla, co se týče hostů, z těch menších, ale nás, svatebních dodavatelů se na ní podílelo opravdu mnoho. Věříme, že jsme i díky nadšení obou snoubenců všichni odvedli dobrou práci a oni si tak svůj den mohli užít opravdu všemi smysly. Bylo co vstřebávat. Bylo co prožít. Děkujeme.Koordinace, dekorace: YES & YES studio
Vizáž: YES & YES studio
Grafika: YES & YES studio
Handlettering: Flatwhite lettering
Foto: Eli K. Photo
Video: Kaco Films
Catering: Fuego
Sweet bar: Mia Cakes
Kávový bar: Flatwhite 
Bar: 5m2
Květiny: Květinové Lahůdkářství
Svatební porcelán: Výpečky
Prstýnky: 27jewlery
Šaty: Oui Boutique
Oblek: Manemo
Hudba: Burysax
Tatér: Trashpoking
Inventář a mobiliář: Svatbář, Krasobrány
Lokace: Donátův Mlýn