Katka & Pepa

Katka & Pepa

Náš společný příběh s Pepou a Katkou se začal psát už víc než před rokem, aniž by o tam Katka zprvu věděla. Pepa za námi totiž na podzim loňského roku přišel na tajňačku s tím, že by chtěl s naší pomocí požádat nicnetušící Katku o ruku. To jsme samozřejmě nemohly odmítnout. Proběhly přípravy i samotný akt žádosti, Katka řekla ano a pak už to byla jízda, která vyvrcholila svatbou těchto dvou lidí, během slunečného dne na konci září.

Pepa je kreativec a Katce neunikne jediný detail. Oba se shodnou v tom, že mají rádi originální pojetí věcí, ve kterém je patrný otisk každého tvůrce. Jsou to vlastnosti, kterých si cení a rádi se jimi obklopují. Jména některých svatebních dodavatelů vypálili na první dobrou, někdy s naší pomocí vybírali tak dlouho, dokud si nebyli jistí, že to bude to pravé. To pravé ořechové pro ně dva. 

Svatba to byla, co se týče hostů, z těch menších, ale nás, svatebních dodavatelů se na ní podílelo opravdu mnoho. Věříme, že jsme i díky nadšení obou snoubenců všichni odvedli dobrou práci a oni si tak svůj den mohli užít opravdu všemi smysly. Bylo co vstřebávat. Bylo co prožít. Děkujeme.Koordinace, dekorace: YES & YES studio
Vizáž: YES & YES studio
Grafika: YES & YES studio
Handlettering: Flatwhite lettering
Foto: Eli K. Photo
Video: Kaco Films
Catering: Fuego
Sweet bar: Mia Cakes
Kávový bar: Flatwhite 
Bar: 5m2
Květiny: Květinové Lahůdkářství
Svatební porcelán: Výpečky
Prstýnky: 27jewlery
Šaty: Oui Boutique
Oblek: Manemo
Hudba: Burysax
Tatér: Trashpoking
Inventář a mobiliář: Svatbář, Krasobrány
Lokace: Donátův Mlýn


Šárka & Honza

Šárka & Honza

Už když nás Šárka oslovila, doufaly jsme, že se si jí na schůzce budeme líbit a ona se bude líbit nám. Protože už jen z emailu jsme jí milovaly. A ano. Bylo to tak, jak jsme doufaly. Šárka, jogínka s velkým srdcem a  čistou duší si nás získala snad úplně vším. A Honza? Honza, velký sympaťák, funkční lékař, také se srdcem na správném místě. Honzu jsme poznaly sice až den před svatbou, ale získal si nás stejně tak rychle jako Šárka. Budeme se opakovat, ale v případě Šárky a Honzy se zase jen potvrdilo, že dobří lidé přitahují dobré lidi a to je pro nás radost nesmírná.

Více o svatbě na našem blogu http://blog.yesandyes.cz/sarka-honza/

koordinace, dekorace, grafika: YES & YES
MUA & hair: YES & YES
foto: Teru Menclová
video: Jana Bušková
prstýnky: 27jewelry
květiny: Plevel
šaty: Petitee
kávový a sladký bar: Flat White
dort: Anna Batelková
hlídání dětí: Hlídárna
další dekorace: Svítící písmena
lokace: Mlýn Davídkov

sarka a honza